Dovolená » Afrika 2011: dovolená v Africe NEJLEVNĚJI !!

Afriku už turisté dávno nespojují pouze se starověkými památkami v Egyptě či s krásnými plážemi Tuniska. Afriku - nejstarší obydlené území na Zemi - si oblíbili už cestovatelé Zikmund a Hanzelka.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená v Africe 2011 - vyhledávání


I vy byste v Africe měli vidět a pocítit magickou atmosféru třeba zrovna té největší pouště na světě – Sahary. Afriku proslavilo rovněž i oblíbené safari (v Keni, Namibii, Tanzanii, v JAR ...). Jen tady je největší koncentrace volně žijících divokých zvířat.

V Africe se přidejte k turistům, kteří se rádi nechají přilákat nejvyšší horou. Uhuru (Kilimandžáro 5.859m) v překladu značí svobodu, zažijte ji na této stále činné sopce i Vy.

Afrika je plná exotických míst – za zmínku stojí i ostrov Madagaskar se svou pozoruhodnou faunou a flórou. Afrika – světadíl s nejteplejším podnebím - je místem se skvostnou přírodou, rozmanitým územím a lidmi, se kterými se určitě chtějte seznámit.

Tento text nechť se stane pouhou inspirací, sami určitě brzy zjistíte – proč se do Afriky zamilovávat stále znovu a znovu!

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace: