Dovolená » Andalusie 2011: dovolená v Andalusii NEJLEVNĚJI !!

Zamíří-li Vaše kroky do Španělska, neměli byste vynechat jeho jižní část tvořenou osmi provinciemi, ve které zažijete vždy to nejteplejší léto – Andlusii.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená v Andalusii - vyhledávání 2011


Otevře se před Vámi místo plné prastaré historie, přímořských promenád, krásných pláží (kupř. Costa del Sol = "Slunečné pobřeží"), výtečné kuchyně, proslulé keramiky, tanečnic s obdivuhodným temperamentem, toreadorů, vodních sportů ... Toto je jen skromný výčet toho, co Andalusie - jedna z nejatraktivnějších částí Španělska – svým turistům nabízí.

Sami obyvatelé jsou na Andalusii velice hrdí, až sem zavítáte, pochopíte. Živé srdce Andalusie – Sevilla - je zároveň i 4. největším městem Španělska. V 16. a 17. stol. byl tento přístav vstupní branou do Ameriky. V Seville si prohlédněte Pilátův palác, Alcazar, věž El Giralda, velkolepé zahrady, ...

K návštěvě v Andalusii vybízí i Malaga, Cordoba, Cadiz a půvabná perla Andalusie – Granada.

Andalusie je z geografického hlediska vskutku velmi rozmanitá. Andalusie se proslavila rovněž díky maurské kultuře. Ta své stopy zanechala kupř. na paláci Alhambra v Granadě či na mešitě v Cordobě.

Plážové žabky můžete posléze vyměnit za lyže. Na pohoří Sierra Nevada se dá totiž lyžovat takřka pořád. Sníh se udrží celý rok.

Domů si přivezte láhev brandy či sherry, což je speciální víno odkud jinud než z Andalusie.

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Andalusii: