Dovolená » Anglie 2011: dovolená v Anglii NEJLEVNĚJI !!

Snad ani není možné býti Evropanem a nepoznat dobře jednu z nejzajímavějších evropských zemí - Anglii. Na své si tady přijdou všichni ti, kteří jsou stále pevně spoutáni s historií a tradicemi - ale i volnomyšlenkáři, kteří nacházejí zálibu ve všem moderním.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená v Anglii - vyhledávání 2011


Jméno Anglie – největší a nejlidnatější země Spojeného království VB a Severního Irska – získala od jednoho z germánských kmenů (Anglů).

Nevadí-li vám mírné klima a časté poprchávání, určitě vás okouzlí živá města, malá pobřežní městečka, nádherná příroda s poklidnými jezery a horami, a starobylé památky Anglie.

Odpůrci historie ocení přítomnost módních ikon a vůbec všeho co s módou nějak souvisí.

Užijte si Anglii třeba na loďce při plavbě po staré Temži. Sedněte na kolo a projeďte se Lake District – tzv. Severní jezerní oblastí, která je již od r. 1951 národním parkem.

Toužíte-li po poznání typické Anglie, vydejte se do jejího nitra. Tady se totiž ještě stále na venkově udržují tradice. Sever Anglie to jsou malebné scenérie hor a jezer, za nimiž na vás čekají romantické hrady. Na jihu pak rozhodně navštivte některou ze starých loděnic.

Obrovské množství památek k objevení na vás v Anglii čeká ve městě, které leží na jihovýchodě Anglie při ústí řeky Temže. Ano – vítejte v Londýně – v metropoli Anglie a zároveň v jejím největším městě. Ve městě, v němž najdete snad všechny světové kultury.

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Anglii: