Dovolená » Arabské emiráty 2011: dovolená v emirátech NEJLEVNĚJI !!

Spojené arabské emiráty jsou určeny všem těm, kteří touží prožít dovolenou s nádechem luxusu a dobrodružství. Kupte si dovolenou, nasedněte do letadla a již za cca 6 hodin letu Vás přivítají okouzlující pláže plné bílého písku, přepych doslova na každém kroku, příjemně teplé moře a neopakovatelné kouzlo arabského světa.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená v Emirátech - vyhledávání 2011


Spojené arabské emiráty je místo, v němž se mísí tradiční arabská architektura s opravdu moderními stavbami ve vás jistě zanechá spoustu emocí. Ve Spojených arabských emirátech vás čeká snová dovolená v jihovýchodní části Arabského poloostrova.

Emirátů je celkem 7 a záleží jenom na vás, kam zamíříte. Mezi ty nejbohatší emiráty patří ABU DHABI a DUBAJ. Milovníci podmořských krás se zase určitě rádi vydají do nejvýchodnějšího z emirátů - FUJAIRAH.

Krás přírody si tady ale moc neužijete, což je dáno mj. i tím, že 4/5 území pokrývá poušť. Na každém kroku vás ale znovu a znovu překvapí nějaká mešitka - nebo budete neustále nuceni vzhlížet na některý z ohromujících mrakodrapů.

Asi tím největším klenotem Spojených arabských emirátů je tzv. "zlatý hotel" (BURJ AL ARAB). Tvarem připomíná lodní plachtu a je jediným hotelem, který se může pyšnit sedmi hvězdičkami. V Dubaji také stojí nevyšší budova světa BURJ DUBAI.

Žijte na chvilku rozmařilým životem a pojďte si všechen ten luxus ve Spojených arabských emirátech alespoň jednou vyzkoušet na vlastní kůži!

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Spojených arabských emirátech: