Dovolená » Bahamy 2011: dovolená na Bahamách NEJLEVNĚJI !!

Chcete-li se na své dovolené i vy cítit jako objevitelé, zkuste se vypravit ve stopách Kryštofa Kolumba na jihovýchod od Floridy a objevte pro sebe Bahamské ostrovy stejně tak, jako to učinil on již v r. 1942.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená na Bahamách - vyhledávání 2011


Kolumbus tehdy přistál na ostrově San Salvador, ale Bahamské ostrovy tvoří celkem 30 větších, 700 menších a asi 2.400 korálových ostrovů.

Tropické podnebí Bahamských ostrovů vám dovolí vychutnávat si sladké nicnedělání na rozlehlých plážích a koupání v pověstně čistém moři . Vždyť ani v nejchladnějším únoru teploty neklesají pod 21 stupňů. Světoznámý rum určitě přivodí dobrou náladu, ale Bahamské ostrovy si zamilujete i pro neskutečně přátelské domorodce. Mělké moře ocení i vaše ratolestí, přibalte do kufru výbavu na šnorchlování a už se jen kochejte.

Dříve nebo později musíte navštívit i město NASSAU. Leží na ostrově New Providence Island. Metropole Nassau má opravdu hezkou historickou koloniální část. Centrum města je doslova protkáno kavárnami, obchůdky se suvenýry a skvělými restauracemi. Úředním jazykem je na Bahamách angličtina, takže se při výběru místní speciality určitě nespletete.

Budete-li si chtít od všeho toho ruchu odpočinout, navštivte některý z místních kostelů. Věděli jste, že Bahamské ostrovy mají nejvíce kostelů na osobu na světě?

Jelikož trvá cca 10 týdnů, než si vyřídíte vízum, začněte si vybírat termín své dovolené na Bahamách co nejdříve.

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Bahamách: