Dovolená » Bali 2011: dovolená na Bali NEJLEVNĚJI !!

Asi nejlevnější snovou výpravu pořídíte v oblasti jihovýchodní Asie. A právě sem patří i indonéský ostrov Bali. Již po krátkém pobytu na tomto podmanivém ostrově pochopíte, proč se ostrov Bali stal jednou z nejpopulárnějších destinací v Indonésii vůbec.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená na Bali - vyhledávání 2011


400km překrásných pláží s bílým a černým pískem, přenádherné tanečnice, staré královské chrámy, velkolepé paláce, vesničky a jejich přátelští obyvatelé, tradiční řemesla – všechny a nejen tyto krásy nabízí Bali těm, kteří se rozhodnou prožít jedinečnou dovolenou.

Bali je doslova ostrovem protikladů. Čeká na vás luxusní ubytování i možnost přespání za pár dolarů. Dvojlůžkový pokoj se snídaní v některém z plážových bungalovů lze pořídit v průměru jen za 5 dolarů.

Bali je jediným hinduistickým ostrovem celé Indonésie. Je je proslulý díky krásným chrámům, z nichž snad nejdůležitější je BESAKIH na úpatí sopky AGUNG. Sopek je na severu však mnohem víc. Na jejich strmých úpatích se rozprostírají malebná rýžová pole, která jsou doslova pastvou pro oči. Přítomnost náboženství pocítíte na Bali opravdu všude. Vůně vonných tyčinek z obětin, které místní kladou před domovní dveře, se line ze všech koutů tohoto pohádkového ostrova.

Rozpočet vám určitě nezruinuje ani některé z místních jídel. Na Bali okuste třeba výtečný pokrm s názvem „makan". Pochutnáte si na něm již za méně než jeden dolar. Hlavně vás nesmí odradit vzhled místních podniků, odmění se vám za to nefalšovanou chutí tradičních jídel.

Nejvíce turistů Bali každoročně přivítá v období sucha, tj. od začátku července do poloviny září. Ostrov Bali je oblíbenou destinací také v době svátků.

Bali proslavila hudba, tanec i tradiční taneční divadlo. Město DENPASAR, které je nejdůležitějším městem celého ostrova, okouzlí všechny milovníky pověr a mýtů. V těsné blízkosti tohoto překrásného města najdete nádherný mořský chrám PURA TANAH LOT. Srdcem Bali je městečko řemesel UBUD. Nezůstávejte jen u návštěvy tohoto městečka, byla by to škoda.

Bali má opravdu mnohá kouzelná místa, stačí je jen objevit!!! Celý ostrov navíc můžete projet křížem krážem. Stačí, když si vypůjčíte auto.

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Bali: