Dovolená » Balt 2011: dovolená na Baltu NEJLEVNĚJI !!

Balt – šelfové moře Atlantského oceánu - je ideálním místem pro rodinu s dětmi, stejně tak jako pro zamilované páry, které rády tráví společné chvíle třeba projížďkami na kole.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená na Baltu - vyledávání 2011


Oblíbeným cílem rodinných dovolených na Baltu je kupř. přímořské letovisko KIEL. Kiel je hlavním městem spolkové země Šlesvicko-Holštýnsko. Město je nejen domovským přístavem proslulé plachetnice GORCH FOCK, ale také i dějištěm největší slavnosti Šlesvicka-Holštýnska tzv. Kielského týdne, který se koná vždy koncem června.

Balt - to není jenom nejméně slané moře na světě, ale hlavně krásné písečné pláže. Na Baltu se vedle sebe potkávají moderní rekreační centra i tradiční mořské lázně.

Balt měl v dějinách opravdu důležité místo. V budoucnosti se možná stane významným místem při vašich toulkách po Evropě. Baltské moře je oblíbeným místem cyklistických výprav. Své putování můžete začít v Polsku a zakončit třeba až v Litvě. Navštivte ta vůbec nejpůsobivější místa ležící na pobřeží Baltského moře. Co třeba Riga? Ne nadarmo se tomuto okouzlujícímu městu přezdívá „Paříž severu". Riga - bývalé hanzovní město, v němž se pojí krása architektonických památek s krásou zeleně, má z celé Evropy největší koncentraci secesních staveb. Kromě Rigy se o vaši pozornost uchází Tallin, Stockholm či Helsinky.

Rozhodně i krásy polského pobřeží Baltského moře přilákají nejednoho návštěvníka. Naplánujte si třeba cestu k pohyblivým písečným dunám v Slowińském národním parku. Polské pobřeží Baltu má nejednu přednost. I když se asi budete muset nejprve potýkat s chladnějším počasím, vašemu zdraví určitě prospěje vysoká koncentrace jodu v ovzduší. Zhluboka se nadechněte a relaxujte!

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Baltu: