Dovolená » Elba 2011: dovolená na Elbě NEJLEVNĚJI !!

Toskánský ostrov Elba nabízí vše, co člověk čeká od ráje. Ohromující příroda s desítkami rozmanitých pláží, azurové moře, které je doslova rájem pro potápěče, útulná kamenná městečka, světově proslulá vína, čisté ovzduší, porosty kaktusů, oleandrů, eukalyptu a fíkovníků – to vše je Elba, stále zelený ostrov, který si zamiloval už nejeden turista. Přidejte se k řadám spokojených návštěvníků i vy.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená na Elbě 2011 - vyhledávání


Tento největší ostrov Toskánského souostroví naleznete jen 10km od italského pobřeží. Už samotný příjezd na obdivuhodnou Elbu se vám stane opravdovým zážitkem. Za necelou hodinu vás z přístavního města PIOMBINA lodní trajekt dopraví na ostrov, který proslavil už legendární vojevůdce Napoleon. Chcete-li se po Elbě pohybovat na čtyřech kolech, z auta si tento jedinečný ostrov, který má po pobřeží 147km, stihnete prohlédnout už během jediného dne. Hornaté vnitrozemí se naopak báječně hodí pro náročné (moto)cyklisty.

Nechcete-li dovolenou prožívat v pohybu, najděte si místo na některé ze schovaných pláží a jen tak relaxujte. Ti, kteří vyhledávají klidné prostředí s mezinárodní atmosférou, mohou zavítat do elbského koupelového střediska, místa zvaného LACONA. Na vás i vaše ratolesti tady čekají dlouhé písčité pláže i blízkost dvou zálivů. Příjemný zážitkem může být i návštěva přístavního města - PORTOFERRAIA, v němž naleznete Napoleonovo muzeum, které se tyčí na skále tohoto hl. města.

Pohodu a klid si na Elbě užijete po celý rok. Nejvhodnější období k návštěvě Elby je do poloviny května, kdy je příroda nádherně provoněná a svěží, nebo pak zase až od konce měsíce září. Právě v tomto čase totiž dozrává to tolik lahodné víno.

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Elbě: