Dovolená » Francie 2011: dovolená ve Francii NEJLEVNĚJI !!

Každý z nás má své vlastní důvody, proč si Francii (ne)zamilovat. Pro jedny je Francie doslova srdeční záležitostí, druzí ji nemohou přijít na jméno. Francie je opravdu krásná a provokativní zároveň.


> Vyhledat nejlevnější zájezd z nabídky 200 CK
   Dovolená ve Francii 2011 - vyhledávání


Pro návštěvu Francii by se našel nespočet důvodů. Tak třeba chutná francouzská kuchyně, která proslula takřka po celém světě. Ti, kteří pořádají rádi cesty za vínem, mají Francii patrně na svých mapkách tučně vyznačenu již dávno. Jste-li rádi středem pozornosti a svět je pro vás jakýmsi barevným jevištěm, jistě vám temperamt Francouzů také učaroval. Ať už miluje Francii z jakéhokoliv důvodu, všichni určitě souhlasíte, že ta tolik turisticky oblíbená místa jsou přenádherná.

Kde ale začít? Paříž si nechte třeba až na konec a vydejte se objevovat nádherné zámky na Loiře, prožijte několik krásných dní na Azurovém pobřeží, navštivte některý z místních festivalů, zastavte se v Montepellier – v jednom z nejoblíbenějších francouzských měst, projděte se přírodním parkem v překrásné Bretani, atd.

Chcete-li se bavit, popíjet dobré víno a k tomu všemu ještě sjíždět nádherné a upravené svahy, také si můžete vybrat některou z francouzských alpských oblastí. Doporučit lze Val d´ Isere, Grenoble, La Foret Blanche, nebo střediska Alpe d´ Huez. Oblast La Foret Blanche se hodí pro rodiny s dětmi, protože je zde velká koncentrace restaurací, kaváren, klubů a středisek, kde se o ně během vašeho lyžování postarají. Vy si pak chvíle volna můžete užívat v některé z kaváren, které mají své stolečky venku na ulici i v zimě.

Vyhledávání nejlevnější dovolené!

Tento formulář vyhledává aktuální zájezdy z nabídky více než 200 českých CK. Zadejte si vlastní kritéria dovolené a najděte si ten nejlepší dostupný zájezd!

Zajímavé odkazy

Dovolená - rady na cestu
Necenzurované informace o turistických cílech

Další informace o Francii: